دوباره ایران

ستاد جوانان و دانشجویان دکتر حسن روحانی

روحانی منتظریم - دوباره ایران

دعوت از جوانان و دانشجویان جهت شرکت در تریبون آزاد

تکذیب افتتاح ستاد جدید جوانان حامی روحانی در زاهدان

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 - 2:33
تکذیب افتتاح ستاد جدید جوانان حامی روحانی در زاهدان

ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در سیستان و بلوچستان نسبت به خبر افتتاح ستاد معاونت دانشجویی در زاهدان واکنش نشان داد.

به گزارش معاون اطلاع رسانی ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در استان سیستان و بلوچستان در بیانیه ای هر گونه افتتاحی را تحت عنوان معاونت دانشجویی را تکذیب کرد.در متن بیانیه آمده است:ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی استان ضمن تبریک روز خجسته و مبارک جوان  و تبریک میلاد مهدی موعود(عج)در  پاسخ به سوالات  و ابهامات اخیر پیرو درج خبر کذب افتتاح معاونت دانشجویی ستاد مرکزی روحانی را رد و توضیح داد که ستاد جوانان و دانشجویان دکتر حسن روحانی استان در تاریخ ۱۴ اردیبهشت در میان جمع پرشور مردم و جوانان و هیات رییسه ستاد مرکزی دکتر روحانی استان افتتاح گردید و از آنروز به بعد فعالیت های رسمی اش اغاز گردیده است که انشالله تا پیروزی بزرگ دکتر روحانی در استان ادامه خواهد داشت.

اسماعیلی در پایان از تمامی جوانان و یاران روحانی دعوت کرد در برنامه تریبون آزاد که هر شب راس ساعت ۱۹:۳۰دقیقه با حضور جوانان و دانشجویان حامی و مخالف دکتر روحانی برگزار می شود شرکت کنید‌.

وی در پایان از تمامی هواداران و اعضای ستاد جوانان و دانشجویان ستاد مرکزی روحانی استان تقاضا کرد برای اطلاع  دقیق و موثق از برنامه ها و اطلاعیه ها و همکاری بیشتر از طریق این پایگاه تلگرامی با‌ ما‌ درارتباط باشند.

کد خبر: 1839