دوباره ایران

ستاد جوانان و دانشجویان دکتر حسن روحانی

روحانی منتظریم - دوباره ایران

معاونت اطلاع رسانی ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی سیستان و بلوچستان

تریبون آزاد

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 - 1:56
تریبون آزاد

با حضور دکتر کیخا و جند تن از اعضای ستاد مرکزی و همچنین دکتر سعیدی مهر رییس ستاد حزب اعتدال و توسعه در ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی تریبون آازد برگزار شد.

دکتر کیخا نماینده ‍‍‍‍‍زحمت کش و دوست داشتنی مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در ستاد  جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در سیستان و بلوچستان حضور‍‍‍ یافت.

به گزارش معاونت اطلاع رسانی ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی در استان امشب دکتر کیخا نماینده سیستان به همراه اعضای ستاد مرکزی در ستاد دانشجویان حاضر شد و دقایقی را  سخنرانی نمود.

با توجه به برگزاری هر شب تریبون آزاد در ستاد دانشجویان و جوانان عده زیادی از موافقین دکتر روحانی و همچنین مخالفین ایشان درهنگام سخنرانی حضور داشتند.

دکتر کیخا نماینده مجلس شورای اسلامی در صحبت های خود به دفاع از کارنامه دولت پرداخت و نسبت به بعضی از رفتار های بعضی از نمایندگان استان که مخالف دولت هستند انتقاد کرد و توصیه کرد که چشمانشان را باز کنند و دستاورد های دولت تدبیر و امید را در استان و کشور مشاهده کنند.

ایشان همچنین در مورد جلسه ای که نمایندگان مجلس با آقای لاریجانی داشتند توضیح دادند که حدود ۲۰۰نفر از نمایندگان در این جلسه حضور داشتند که در نوع خود بی نظیر بود. وی در ادامه اضافه کرد که دکتر لاریجانی به دفاع از عملکرد دولت پرداخته و آنچه در این مدت بر ایران گذشته را برای نماینده ها شرح دادند.

وی بیان کرد:اولین بار دولت بعد از انقلاب توانست با مذاکرات هامون بحث حق ابه هامون را مطرح کند و برای آن تلاش کرد.
حقیقت آوردن گاز مانند آفتاب روشن است و شرم اور است که حقیقت را انکار می کنند.
یک عده در طول دهه های گذشته مرز بندی کردند و اختلاف ایجاد کردند .هر کسی که مرز بندی و تنش ایجاد کند خیانت کرده است.ایشان همچنین با آرزوی موفقیت برای تیم دکتر روحانی در انتخابات پیش رو بیان داشت که رای خود را به دکتر روحانی خواهد داد و برای تبلیغ دکتر روحانی به هرجای ایران که نیاز باشد سفر خواهد کرد.و در پایان با تشویق حاضرین در جلسه مراسم را ترک کرد.

 

کد خبر: 1838