دوباره ایران

ستاد جوانان و دانشجویان دکتر حسن روحانی

روحانی منتظریم - دوباره ایران

افتتاح ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی سیستان و بلوچستان

ﺳﻪشنبه 19 اردیبهشت 1396 - 21:06
افتتاح ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی سیستان و بلوچستان

افتتاح ستاد

ستاد جوانان و دانشجویان حجت‌الاسلام روحانی در سیستان و بلوچستان افتتاح شد

به گزارش معاونت اطلاع رسانی ستاد دانشجویان و جوانان دکتر روحانی در سیستان و بلوچستان مراسم افتتاحیه ستاد جوانان و دانشجویان حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی در استان سیستان و بلوچستان با حضور ریاست ستاد ،اعضای شورای راهبردی ستاد دکتر روحانی در سیستان و بلوچستان و جمعی از دانشجویان و اقشار مختلف مردم در خیابان دانشگاه زاهدان برگزار شد.
پیمان فروزش، رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در استان سیستان و بلوچستان در این مراسم ضمن تشکر از حضور پررنگ جوانان اظهار داشت: جوانان نقش مهمی در جامعه ایفا نموده و تاثیرات فراوانی در انتخابات و تعیین سرنوشت کشور دارند .
وی با اشاره به سخنان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در خصوص تداوم دولت یازدهم و تاثیر مثبت آن بر کشور خاطر نشان کرد: دولت یازدهم اقدامات ارزشمندی در جهت پیشرفت و توسعه کشور و استان داشته و برآیند عملکرد این دولت مثبت بوده است.
وی با تاکید بر حضور پرشور و همیشگی مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات دوره های گذشته عنوان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا مردم شریف سیستان و بلوچستان مشارکت حداکثری  در انتخابات  داشته باشند و مانند دوره های گذشته حماسه‌ای پرشور در انتخابات کشور رقم زنند.
فروزش با تاکید بر اینکه انتخابات در سیستان و بلوچستان وحدت و همدلی مردم استان را به نمایش خواهد گذاشت، افزود: لازم است در 29 اردیبهشت‌ماه دست تک تک افراد را بگیریم و برای همگان بیان کنیم دکتر روحانی برتر از دیگر نامزدهای انتخابات است.
رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی در استان سیستان و بلوچستان گفت: برای بازگشت به عزت، شرف، همبستگی، متانت و نقدپذیری ایرانیان باید به آقای روحانی رأی دهیم.
وی ضمن تاکید بر ضرورت مشارکت جوانان و دانشجویان در عرصه انتخابات، بیان کرد: امیدواریم هر یک از  جوانان ستادی برای روحانی باشند تا بتوانند به اهداف خود برسند.

کد خبر: 1721